O mnie

Kim jestem?

Szkoleniami zajmuję się już ponad 10 lat, zaczynając jeszcze na studiach (Politechnika Warszawska). Z biegiem lat odkryłam, że moją pasją jest wspieranie innych w rozwoju ich umiejętności miękkich, a wśród moich ulubionych obszarów znajdują się komunikacja, leadership, budowanie zespołów i efektywność osobista. 

Pracuję po polsku i angielsku.

W swojej karierze przeprowadziłam blisko 4.000 godzin szkoleniowych, współpracując z kilkoma organizacjami non-profit, korporacjami czy firmą szkoleniową. Miałam okazję szkolić w Niemczech, Danii, Portugalii, Rosji, Turcji, Ukrainie ,różnych miastach w Polsce oraz zdalnie. 

Pracuję warsztatowo, stawiając nacisk na dobrą atmosferę, aby uczestnicy w kreatywnym środowisku mogli zdobywać nowe umiejętności i wiedzę. Chętnie pracuję interaktywnie, a także wykorzystując metaforę oraz narzędzia coachingowe. Uczestnicy moich warsztatów doceniają ich dynamikę.

Studia na Politechnice Warszawskiej pozwoliły mi opanować język techniczny, dzięki czemu świetnie dogaduję się zarówno z umysłami „ścisłymi”, jak i humanistami. Lubię teorię opierać na sprawdzonych badaniach, często podpierając się ciekawymi materiałami wizualnymi, innymi niż prezentacje.

Jako akredytowana konsultantka Insights Discovery podkreślam różnorodność ludzi i płynące z tego zalety, nie zapominając o wyzwaniach. Ta różnorodność, choć bywa czasem wyzwaniem, jest jednym z elementów tworzących efektywne zespoły. W czasie konsultacji lub warsztatów Insights Discovery pomagam uczestnikom zrozumieć się wzajemnie i lepiej odnaleźć we współpracy.

Do swojej ścieżki trenerskiej dołączyłam także obszar coachingu, który jest przydatny także podczas szkoleń. Na sesjach z Klientami z przyjemnością używam narzędzi związanych z metaforą oraz dobrego humoru. Buduję atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, aby każda osoba, która ze mną pracuje, czuła się komfortowo i dążyła do osiągnięcia swoich celów.

Prywatnie jestem zapaloną podróżniczką, a ostatnio także nurkiem. Mam słabość do Azji, z przyjemnością jeżdżę z plecakiem, podróżuję lokalnym transportem, jem streetfood i chłonę atmosferę każdego miejsca, które odwiedzam. Z podróży, podobnie jak i nurkowania, czerpię wiele lekcji, które chętnie implementuję do mojej pracy trenerskiej i coachingowej.

Co mówią o mnie inni?

Miałem przyjemność uczestniczyć w webinarze z Martą, podczas którego prezentowała program talentowy NatWest Poland. Prezentacja była bardzo rzeczowa, a sposób prezentacji profesjonalny i z uśmiechem. Widać, że programy talentowe nie mają przed Martą tajemnic.

Piotr Palikowski

Prezes PSZK

From the very beginning of my career as Learning & Development Specialist, Marta was a great inspiration – full of great tips, tricks and hacks to crack the game of becoming and excellent trainer, coach and facilitator. Reliable, competent and organized. Focused on outcome; I could always count on her.

Roman Guzowski

Senior Manager Learning Development at Coca-Cola Hellenic Bottling Company

Cooperation with Marta is always a challenging pleasure. 🙂 I find her as a very goal-oriented and exacting HR professional but also inspiring, creative, and mannerly. I highly recommend Marta as a Training & Development Expert and Business Trainer.

Urszula Rudzka-Stankiewicz

Head of Consulting Services at one2tribe

Jak mogę Ci pomóc?

Potrzebujesz więcej szczegółów?

Czasem ciężko jest podjąć decyzję po samym opisie. Dlatego zapraszam Cię do kontaktu – zadzwoń do mnie, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i zobaczyć jak mogę Ci pomóc.