Szkolenia

Z jakich tematów szkolę?

Poniżej znajdziesz obszary, z których szkolę najczęściej. Zajmuję się głównie wspieraniem liderów, zwłaszcza nowych w tej roli oraz efektywnością osobistą. Moim ulubionym tematem jest budowanie zespołów – zarówno prowadzenie warsztatów wspierających osiąganie celów przez zespoły, jak i pokazywanie liderom jak skutecznie budować zespół.

workplace, team, business meeting

Nowi liderzy

Moją specjalizacją są szkolenia dla liderów m.in. z komunikacji, budowania zespołów, efektywności osobistej czy rozmów z pracownikami.

team, grass, cheer

Teambuilding

Szkolę zarówno liderów z budowania zgranych zespołów, jak i sama przeprowadzam warsztaty teambuildingowe.

watch, timepiece, woman

Efektywność osobista

Efektywność osobista to popularny temat. Skupiam się przede wszytskim na wdrożeniu praktyki w życie, aby nowe nawyki zostały z uczestnikami na dłużej i były zgodne z ich potrzebami.

Blog Image 06

Komunikacja

Efektywna komunikacja jest kluczowa zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Uczestnicy moich szkoleń poznają nie tylko różne modele komunikacyjne, ale przede wszystkim sposoby na lepszą współpracę z innymi.

Insights Discovery

Jestem certyfikowaną Konsultantką Insights Discovery i pomagam uczestnikom odkrywać ich preferowany sposób pracy i komunikacji z innymi. Wierzę, że różnorodność zespołów możę być ich silną stroną.

puzzle, colorful, color

Inne

Tworzę również wiele innych szkoleń na zamówienie. W celu dopasowania tematu, proszę o kontakt.