Coaching

Czym jest coaching?

Coaching to niedyrektywne wspieranie Klientów w osiąganiu ich celów i opiera się m.in. na zadawniu pytań, bez doradzania, uczenia czy kierowania. 

Efekty coachingu potrafią zaskoczyć Klientów, kiedy odkrywają, że sami mają odpowiednie zasoby, aby dotrzeć tam, gdzie pragną.

Coaching można stosować w obszarach bizesowych (np. jak być lepszym liderem, jak poprawić wyniki sprzedaży), ale także w sferze życiowej (np. zmiana nawyków, poprawa relacji, szukanie swojego kierunku rozwoju). Skupia się na tu i teraz, a dzięki różnorodnym narzędziom każdy Klient znajdzie najlepsze dla siebie podejście. 

Jak będziemy pracować?

Jako coach pracuję zarówno w obszarze life, jak i business coaching. Moimi Klientami są osoby prowadzące swoje biznesy, pracownicy mniejszych i większych firm, szefowie zespołów czy osoby szukające odpowiedzi na swoje pytania.

W czasie sesji chętnie pracuję z różnymi narzędziami, które wspierają moich klientów w osiąganiu ich celów i spojrzenia na życie z innej perspektywy. Lubię pracę z metaforą, przestrzenią i wizualizacją, ale też popularnymi narzędziami jak diagramy czy tabele.

Pracuję zarówno na spotkaniach twarzą w twarz, często w plenerze, jeśli Klient jest na to otwarty, a także zdalnie przez Zoom czy Facebook Messenger.

Zapraszam na darmową sesję wstępną, gdzie będziemy mieli okazję, aby lepiej się poznać, zweryfikować cele i ustalić zasady współpracy.